Susuzlandırma Santrifüjleri

/upl/image/yeni%20santrif%C3%BCj%203/centrifuge%20buyuk.jpg

CWP susuzlandırma santrifüjleri katı parçacıkları sıvılardan ayrıştırmak için en ekonomik ve teknolojik çözümü sunar. Susuzlandırma santrifüjleri büyük miktarlarda katı-sıvı karışımlarını ayrıştırarak nem oranını kısa bir sürede ve küçük bir alanda daha düşük bir seviyeye indirir.

 

Kullanım Alanları

CWP Susuzlandırma Santrifüjleri üretilen katı miktarının yoğunluğu bakımından yüksek verimli santrifüjlerdir. Katı parçaları, sepet eğiminin ve titreşimin eksenel yönde bileşik etkisiyle elek üzerinde hareket ederler. Titreşim hızı santrifüj yapısı sayesinde sınırlandırıldığından, titreşimli santrifüjler kurala göre 120 g’den daha küçük merkez kaç kuvvetiyle çalışırlar. Bu özellikler nedeniyle, titreşimli santrifüjler öncelikle yıkanmış ince kömür, tuz ve kum gibi iri taneli karışımların nem oranlarının kabul edilebilir bir seviyeye indirilmesi için kullanılır.

 

Teknik Özellikler


Sürekli yenilik ve varolanı iyileştirme azmiyle yola çıkan CWP, değerli müşterilerinden aldığı önemli geri dönüşleri de dikkate alarak, santrifüj tasarımında değişikliğe gitmiştir. Yeni tasarımlarıyla titreşim motorları doğrudan gövdeye bağlıdır ve daha az enerji tüketimi ile daha verimli titreşim elde edilir. Yeni gövde tasarımı ile mil ve rulmanlar daha iyi yağlanır, ek bir yağlama sistemi gereksinimi ortadan kalkar. Yeni tasarımı ile CWP Susuzlandırma Santrifüjleri daha iyi performans ve daha uzun hizmet ömrü sağlar. Yeni tasarımıyla CWP müşterilerine daha yüksek verimli ve daha iyi performanslı susuzlandırma santrifüjlerini sunar.

Besleme Ebatları

0,5 - 50 mm

Kapasiteler

500 TPH